Møte i Arctic Kirka Hammerfest

Rett og slett fantastisk å komme tilbake til Hammerfest og treffe gjengen igjen her. Vi bodde i Finnmark i 11 år og 5 av dem i Hammerfest. I 2004 planta vi menigheten Arctic Kirka Hammerfest og flytta da fra Honningsvåg til Hammerfest for å arbeide med menigheten her. Ble noen fantastiske , herlige , utfordrende år som har satt dype spor i hjerte og sjel. Spesielt godt å se og møte mange igjen som er bevart og går videre med Gud. Det ble en nydelig kveld med sterke vitnesbyrd og Glenn Wiik leda sangen og etterpå var d mat og kaffe på loftet 😀👍🙏

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s